SAS Metodu Lisanslı Uygulayıcı Programı

SAS Centre Türkiye’de 2009 yılında kurulduğu günden itibaren, hem ulusal hem de uluslararası alanda bireylerin hayatlarına dokunan ve pozitif değişiklik yaratan, dinletiler aracılığıyla beyin gelişimini destekleyen programlar oluşturan bir sistemdir.Siz değerli profesyoneller, SAS Metodu ile danışanınıza ve işletmenize değer katın. Yenilikçi, uygulaması kolay, uluslararası güvenilir network ağı, 10 yıllık deneyim, kolay ulaşılabilirlik ile markanıza güç katın.


Neden SAS?

Sinirbilim ve beyin plastisitesi alanlarında yapılan araştırmalara dayanarak geliştirilen SAS Metodu; müziği, tonları ve konuşma seslerini kulaklıklar aracılığı ile beynin iki yarı küresi arasındaki iletisimi geliştirerek pozitif değişimler yaratan bir yöntemdir.

SAS; dikkat ve odaklanma sorunlarından okuma ve yazma problemlerine, gelişimsel sorunlardan dil ve konuşma becerilerine, iş hayatı stresinden yaratıcılık ve üretkenliğe, bilişsel gerilikten nörolojik rehabilitasyona kadar birçok alanda kişide var olan potansiyeli ortaya çıkararak, uluslararası yapısı sayesinde dünya çapında binlerce kişinin hayatında pozitif değişimler yaratmakta.


Neden SAS Uygulayıcısı Olmalıyım?

SAS Metodu, sizin uzman olduğunuz faaliyet alanlarınızda danışanlarınızdan daha kısa sürede olumlu sonuçlar almanıza yardımcı olur. Uygulayıcı için hiç bir yük getirmeyen sistem hem danışanın gelişimine hem uzman olarak size hem de işletmenize değer katar.

Dünyada İngiltere, Polonya ve Hollanda ülkelerinde ve Türkiye’de Ankara, İstanbul, Bursa, Eskişehir, Konya, Antalya, Samsun ve Uşak illerinde hizmet veren uzmanlar SAS Metodunu kendi hizmetleri içerisinde bir araç olarak kullanmaktadırlar.


Nasıl SAS Uygulayıcısı Olabilirim?

Bir SAS Uygulayıcısı olmak için ilk etapta başvuru formunu doldurabilirsiniz. Başvuru formunu doldurmak için Formu doldurduktan sonra uzman ekibimiz sizinle iletişime geçecektir.

SAS Uygulayıcı Eğitimi ister uzmanın kendi merkezinde istenilirse SAS Ankara Merkezinde yapılabilmektedir. Bir günlük SAS Uygulayıcı Eğitiminden sonra deneyimli profesyoneller, SAS Uygulayıcısı olarak danışanlarına SAS Dinleti Programlarını hemen uygulayabileceklerdir.

SAS Uygulayıcı Eğitimi; Profesyonellere, SAS Metodolojisi konusunda eğitim, SAS Dinleti Programlarının danışanlara etkili olarak uygulanması konusunda danışmanlık ve Uluslararası SAS Uygulayıcı ağının bir parçası haline gelme olanaklarını sunar. Online SAS Platformu içinde kendine özel uygulayıcı hesabı sayesinde danışanlarının program süreçlerini, bilişsel ve davranışsal verilerini kaydederek detaylı raporlanma imkanıyla profesyonel danışan takibi sağlar.

"SAS Uygulayıcı Tanıtım Dosyası" indirmek için tıklayınız.SAS Uygulayıcıları Neler Söylüyor?

Pandomim Danışmanlık / Konya

Teknolojinin faydalarından yararlanmak bu olsa gerek. Ofisimizde SAS Metodundan önce de dikkat eksikliği, öğrenme güçlüğü ve otizm spektrum bozukluğu gibi problemlerle çalışıyorduk fakat her yerde olan klasik metotlarla çalışıyorduk, bu nedenle başarı oranımızı diğer merkezlerle kıyasladığımızda +1 fazla ya da -1 düşük oluyordu (kötüydü anlamında değil, yine başarıyorduk ama daha iyisini istiyorduk).

SAS Metodundan sonra bu problemlerle hem daha fazla çalışabilir konuma geldik hem de başarı oranımız diğer merkezlere göre arttı. Özellikle SAS Smart ve SAS Balance alanlarında danışana yaptığımız uygulamalar gözle görülür şekilde iyi sonuçlar veriyor. Ayrıca SAS Centre ekibinin verdiği her türlü destekten dolayı bir uygulama yaparken gözümüz arkada kalmıyor. İlgilerinden dolayı SAS Centre ekibine teşekkür ederim.

Bayram DUYSAK, Klinik Psikolog, Pandomim Aile ve Psikolojik Danışmanlık Merkezi, KONYA


NEO Group Consultancy, Eskişehir / Bursa

NEO Group Consultancy olarak SAS Metodu’nu öğrencilerimizin bireysel eğitim ve değerlendirme süre.lerinde deneyimliyoruz. Destek program olarak etkisi tartışılmaz olan bu metoda ilişkin en önemli özellik ise öğrencilerimizin günlük yaşam pratiklerini aksatmadan ve hatta bu süreci destekleyerek sürdürme kolaylığıdır.

SAS sayesinde, programa dahil olan öğrencilerin dikkat, konsantrasyon ve algı değerlerinin sürdürülebilirliğinde ciddi gelişmeler gözlemlenmiştir. Özellikle duyusal hassasiyeti olan bireylerde bu hassasiyetlerinde gösterdikleri gelişme dikkat çekicidir.

Sevinç YILMAZ, Özel Eğitim Uzmanı- ICA Analisti, Neo Group Consultancy/SAS Provider, Eskişehir ve Bursa


SAS Polonya

SAS Center Polonya, 2017 yılında açılmıştır. SAS Centre Türkiye ile işbirliği içinde, SAS uygulayıcısı olmak isteyen profesyoneller için eğitimler düzenlemekte, ayrıca çocuklar ve yetişkinler için SAS programları sunmaktadır. SAS programları, Polonyalı çocuklara farklı eğitim ve özel ihtiyaçlara yardımcı olmaktadır. Polonya, Cieszyn'deki SAS Centre, yakındaki anaokulu ve okullardan birçok çocuğa, otizm, disleksi, motor afazi, logopedikal ve sosyal problemler vb alanlarda yardım etmektedir. Danışanlarımız tercihlerine göre merkezimizde ya da online olarak evde programlarını almaktadır.

Marcelina DUCHNIAK - Çocuk Gelişim Uzmanı, INNOWACJA, CİESZYN. SAS Centre Polska Ülke Temsilcisi


SAS İngiltere

SAS Programlarını danışanlarıma sunduğumda küçük ya da büyük bir fark yaratacağımı bilmek çalışmamı zenginleştiriyor. Her bir programın kişiye özel olarak tasarlanabiliyor olması gerçeği, bir terapist olarak istek ve ihtiyaçlarımı tamamen karşılıyor, ebeveynler i ve danışanlarımı iyi bir şekilde tamamlaması ve bir uygulayıcı olarak uygulama kolaylığı sağlaması bana daha fazla güven veren kesin bir yaklaşımı mümkün kılıyor. Onları tam olarak destekleyebildiğimi ve kendilerine tamamen güvende hissettiğim bir müdahale sunabileceğimi hissediyorum ve onlar için stresli bir deneyim olmayacağını biliyorum.

Nicole ZİMBLER, Bütünleştirici Gelişimci Terapist, SAS Centre İngiltere ÜlkeTemsilcisi


Sizde bu heyecan verici sistemin bir parçası olmak isterseniz bizimle 0 (312) 236 65 65 numaralı telefondan iletişime geçebilirsiniz. Profesyonel çalışma hayatınıza güç katmak için, kulağınız bizde olsun!


Danışan Bilgi Formu

SAS Centre Danışma Hattı