SAS Metodu Yetkili Uygulayıcısı Olmak

SAS Centre Türkiye’de 2009 yılında kurulduğu günden itibaren, hem ulusal hem de uluslararası alanda bireylerin hayatlarına dokunan ve pozitif değişiklik yaratan, dinletiler aracılığıyla beyin gelişimini destekleyen programlar oluşturan bir Ar-Ge kuruluşudur. SAS Metodu, küçük danışanlarımızın okul öncesi, okul, ev ve sosyal yaşamlarında, yetişkin bireylerin ise sosyal, akademik ve iş yaşamlarında potansiyellerinin ortaya çıkmasına ve gelişmesine yardımcı olmaktadır. Siz değerli profesyoneller, SAS Metodu ile danışanınıza ve işletmenize değer katın. Yenilikçi, uygulaması kolay, uluslararası güvenilir network ağı, 15 yıllık deneyim, kolay ulaşılabilirlik ile markanıza güç katın.Dünyada İngiltere, Polonya, Hollanda, Almanya, Dubai, KKTC ülkelerinde; Türkiye’de 60 farklı şehirde 140'dan fazla uzman SAS Metodunu kendi hizmetleri içerisinde bir araç olarak kullanmaktadırlar.

Alanında başarılı siz değerli profesyoneller, markanıza güç katmak istemez misiniz? Yenilikçi, uygulaması kolay, uluslararası güvenilir network ağı, 15 yıllık deneyim ve kolay ulaşılabilirlik ile SAS Metodu sayesinde danışanınıza ve işletmenize değer katmanıza yardımcı oluyoruz.


Peki bunu nasıl yapıyoruz?

SAS Metodu, sizin uzman olduğunuz faaliyet alanlarınızda danışanlarınızdan daha kısa sürede olumlu sonuçlar almanıza yardımcı olur. Uygulayıcı için hiç bir yük getirmeyen sistem hem danışanın gelişimine hem uzman olarak size hem de işletmenize değer katar.


SAS Metodu Nasıl Fark Yaratır?

Sinirbilim ve beyin plastisitesi alanlarında yapılan araştırmalara dayanarak geliştirilen SAS Metodu; müziği, tonları ve konuşma seslerini kulaklıklar aracılığı ile beynin iki yarı küresi arasındaki iletisimi geliştirerek pozitif değişimler yaratan bir yöntemdir.

SAS; dikkat ve odaklanma sorunlarından okuma ve yazma problemlerine, gelişimsel sorunlardan dil ve konuşma becerilerine, iş hayatı stresinden yaratıcılık ve üretkenliğe, bilişsel gerilikten nörolojik rehabilitasyona kadar birçok alanda kişide var olan potansiyeli ortaya çıkararak, uluslararası yapısı sayesinde dünya çapında binlerce kişinin hayatında pozitif değişimler yaratmakta.


SAS Uygulayıcısı olmak çok kolay, Nasıl mı?

SAS Uygulayıcı Eğitimi; Profesyonellere, SAS Metodolojisi konusunda eğitim, SAS Dinleti Programlarının danışanlara etkili olarak uygulanması konusunda danışmanlık ve Uluslararası SAS Uygulayıcı ağının bir parçası haline gelme olanaklarını sunar. SAS Metodu Uygulayıcı eğitimi online zoom platformunda 2 yarım gün sürer. Daha detaylı bilgiler ve başvuru için bizlere 0 (312) 236 65 65 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Detaylı bilgi almak için Uygulayıcı Bilgi Formu'nu doldurabilirsiniz.

Bilgi FormuSAS Uygulama Merkezleri Neler Söylüyor?

Pandomim Danışmanlık / Konya

Teknolojinin faydalarından yararlanmak bu olsa gerek. Ofisimizde SAS Metodundan önce de dikkat eksikliği, öğrenme güçlüğü ve otizm spektrum bozukluğu gibi problemlerle çalışıyorduk fakat her yerde olan klasik metotlarla çalışıyorduk, bu nedenle başarı oranımızı diğer merkezlerle kıyasladığımızda +1 fazla ya da -1 düşük oluyordu (kötüydü anlamında değil, yine başarıyorduk ama daha iyisini istiyorduk).

SAS Metodundan sonra bu problemlerle hem daha fazla çalışabilir konuma geldik hem de başarı oranımız diğer merkezlere göre arttı. Özellikle SAS Smart ve SAS Balance alanlarında danışana yaptığımız uygulamalar gözle görülür şekilde iyi sonuçlar veriyor. Ayrıca SAS Centre ekibinin verdiği her türlü destekten dolayı bir uygulama yaparken gözümüz arkada kalmıyor. İlgilerinden dolayı SAS Centre ekibine teşekkür ederim.

Bayram DUYSAK, Klinik Psikolog, Pandomim Aile ve Psikolojik Danışmanlık Merkezi, Konya


NEO Group Consultancy, Eskişehir / Bursa / Marmaris

NEO Group Consultancy olarak SAS Metodu’nu öğrencilerimizin bireysel eğitim ve değerlendirme süreçerinde deneyimliyoruz. Destek program olarak etkisi tartışılmaz olan bu metoda ilişkin en önemli özellik ise öğrencilerimizin günlük yaşam pratiklerini aksatmadan ve hatta bu süreci destekleyerek sürdürme kolaylığıdır.

SAS sayesinde, programa dahil olan öğrencilerin dikkat, konsantrasyon ve algı değerlerinin sürdürülebilirliğinde ciddi gelişmeler gözlemlenmiştir. Özellikle duyusal hassasiyeti olan bireylerde bu hassasiyetlerinde gösterdikleri gelişme dikkat çekicidir.

Sevinç YILMAZ, Özel Eğitim Uzmanı- ICA Analisti, Neo Group Consultancy/SAS Provider, Eskişehir, Bursa ve Marmaris


SAS Polonya

SAS Centre Polonya, 2017 yılında açılmıştır. SAS Centre Türkiye ile işbirliği içinde, SAS uygulayıcısı olmak isteyen profesyoneller için eğitimler düzenlemekte, ayrıca çocuklar ve yetişkinler için SAS programları sunmaktadır. SAS programları, Polonyalı çocuklara farklı eğitim ve özel ihtiyaçlara yardımcı olmaktadır. Polonya, Cieszyn'deki SAS Centre, yakındaki anaokulu ve okullardan birçok çocuğa, otizm, disleksi, motor afazi, logopedikal ve sosyal problemler vb alanlarda yardım etmektedir.

Danışanlarımız tercihlerine göre merkezimizde ya da online olarak evde programlarını almaktadır.

Marcelina DUCHNIAK - Çocuk Gelişim Uzmanı, INNOWACJA, CİESZYN. SAS Centre Polska Ülke Temsilcisi


SAS İngiltere

SAS Programlarını danışanlarıma sunduğumda; küçük ya da büyük bir fark yaratacağımı bilmek çalışmamı zenginleştiriyor. Her bir programın kişiye özel olarak tasarlanabiliyor olması gerçeği, bir terapist olarak istek ve ihtiyaçlarımı tamamen karşılıyor, ebeveynleri ve danışanlarımı iyi bir şekilde tamamlaması ve bir uygulayıcı olarak uygulama kolaylığı sağlaması bana daha fazla güven veren kesin bir yaklaşımı mümkün kılıyor. Onları tam olarak destekleyebildiğimi ve kendilerine tamamen güvende hissettiğim bir müdahale sunabileceğimi hissediyorum ve onlar için stresli bir deneyim olmayacağını biliyorum.

Nicole ZİMBLER, Bütünleştirici Gelişimci Terapist, SAS Centre İngiltere Ülke Temsilcisi


"SAS Uygulayıcı Tanıtım Dosyası" indirmek için tıklayınız.

Siz de bu heyecan verici ve güvenilir sistemin bir parçası olup danışanınıza ve markanıza değer katmak istiyorsanız 0 (312) 236 65 65 numaralı telefondan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Profesyonel çalışma hayatınızda başarıya ulaşmak için kulağınız SAS Centre'da olsun!

Danışan Bilgi Formu

SAS Centre Danışma Hattı