Danışan Yorumları
Dinleti programlarına katılanlar anlatıyor
muhammed e. a.

Otizm Spektrum Bozukluğu

Erkek | Yaş: 7

Çoğu noktalarda güzel ilerle kaydedildi takıntılar ses çıkarma gibi alışkanlıklar ileri boyutta yok oldu gibi


Umutcan B.

Duyusal işlemleme Bozukluğu

Erkek | Yaş: 3

Güzel ilerleme kaydedildi oyun kurmaya başladı çocuklarla etkileşimde bulunmaya başladı diş gicirdatma ellerini sıkıp ses çıkarma siliklesti konuşmada hayvan seslerini çıkarmaya başladı


Alya N. B.

Dikkat Eksikliği & Hiperaktivite (DEHB)

Kadın | Yaş: 10

Bir çok alanda hafif ilerleme kaydedildi.İlerleyen günlerde daha iyi sonuçlar alacağımıza inanıyoruz. Merkezinizi ve çalışanlarınızı çok seviyorum. Herkes ilgili ve güler yüzlü 1 Ay iyi duygularla son buldu.


Tarıkcan L.

Duygudurum Bozuklukları

Erkek | Yaş: 21

Aşırı ses hassasiyeti azaldı. Dolayısıyla iletişime açık hale geldi. Öfke kontrolü nispeten sağlandı. Ezber yeteneği arttı. İki yere aynı anda odaklanabilme, görsel hafıza gelişti. Daha olumlu duygu ve düşünceler oluştu. Bu konuda hizmet veren pek çok yerden daha profesyonel. 6.5 yıldır görmediğimiz...


Ali İ. E.

Bilişsel Beceriler

Erkek | Yaş: 8

Merkeze başladıktan 1 ay sonra Ali İhsan'da kendini ifade etme ve öz güven alanında gözle görülen anlamda ilerleme kaydetti. Çok severek geldiği merkezde her anlamda artılar kattığımıza inanıyorum. Her anlamda yeterince destek ve yardım aldığımız bir kurum.


Yağız D.

Dil ve Konuşma Bozuklukları

Erkek | Yaş: 8

Dinleme, anlama, komutları yerine getirme, cümle kurma, kelime haznesi konularında ileri derecede gelişim gösterdi. Genel olarak her konuda memnun ayrılıyoruz. Teşekkürler.