Danışan Yorumları
Dinleti programlarına katılanlar anlatıyor
Alya N. B.

Dikkat Eksikliği & Hiperaktivite (DEHB)

Kadın | Yaş: 10

Bir çok alanda hafif ilerleme kaydedildi.İlerleyen günlerde daha iyi sonuçlar alacağımıza inanıyoruz. Merkezinizi ve çalışanlarınızı çok seviyorum. Herkes ilgili ve güler yüzlü 1 Ay iyi duygularla son buldu.


Tarıkcan L.

Duygudurum Bozuklukları

Erkek | Yaş: 21

Aşırı ses hassasiyeti azaldı. Dolayısıyla iletişime açık hale geldi. Öfke kontrolü nispeten sağlandı. Ezber yeteneği arttı. İki yere aynı anda odaklanabilme, görsel hafıza gelişti. Daha olumlu duygu ve düşünceler oluştu. Bu konuda hizmet veren pek çok yerden daha profesyonel. 6.5 yıldır görmediğimiz...


Ali İ. E.

Bilişsel Beceriler

Erkek | Yaş: 8

Merkeze başladıktan 1 ay sonra Ali İhsan'da kendini ifade etme ve öz güven alanında gözle görülen anlamda ilerleme kaydetti. Çok severek geldiği merkezde her anlamda artılar kattığımıza inanıyorum. Her anlamda yeterince destek ve yardım aldığımız bir kurum.


Yağız D.

Dil ve Konuşma Bozuklukları

Erkek | Yaş: 8

Dinleme, anlama, komutları yerine getirme, cümle kurma, kelime haznesi konularında ileri derecede gelişim gösterdi. Genel olarak her konuda memnun ayrılıyoruz. Teşekkürler.


Nisa N. A.

Dikkat Eksikliği & Hiperaktivite (DEHB)

Kadın | Yaş: 13

Kaygılardan kurtuldu, öz güveni çok güzel. Okuma ve anlamada büyük gelişme. Geldiğimiz günden itibaren emeğini esirgemeyen kurumunuza ve çalışan arkadaşlara sonsuz teşekkürler. İyi ki sizleri tanıdık.


Mehmet B. G.

Down Sendromu

Erkek | Yaş: 9

Ayaklarına dokunmada itiraz etmemeye başladı. Şapka takmaya başladı. Oyun kurmaya ve oyuncaklarıyla oynamaya başladı. Arkadaşlarıyla oyun oynama süresi arttı. Aldığımız terapinin ilk üçüncü haftasından itibaren gelişiminde çok ilerleme kaydettik. Kurum çalışanlarının güler yüzü, samimi yaklaşımları...