Sıkça Sorulan Sorular

14 yıllık tecrübemiz boyunca sizlerden gelen ve en fazla merak ettiklerinizi sizler için aşağıda derledik. Daha farklı sorularınız için lütfen bizi 0312 236 65 65 numaramızdan arayın.1. SAS Dinleti Programı nedir ?

Uygulanması son derece kolay, özel tasarlanmış ses ve müziği kulaklıkla dinleyerek beynin daha verimli çalışmasını sağlayan bir programdır.

2. SAS Dinleti Programları kimler içindir ?

Programlar beyin fonksiyonlarının gelişimini desteklediği için uygumala alanı oldukça geniştir. Sıkılıkla çalışılan alanlar Dikkat Eksikliği Hiperaktivite Bozukluğu, Disleksi, Öğrenme Güçlükleri, Dil&Konuşma Bozuklukları, Sosyal ve Davranışsal Problemler, Duygudurum Bozuklukları ile nörolojik temelli Otizm Spektrum Bozukluğu, Asperger ve Down Sendromu, Serebral Palsi, Beyin Hasarı, Felç Rehabilitasyonudur.

3. Herhangi bir yaş aralığı var mıdır ?

Programlar özellikle çok küçük yaştaki çocuklardan başlamak üzere çocuklar, gençler, yetişkinler ve yaşlılar için uygulanabilmektedir.

4. SAS Dinleti Programlarınızın süresi ne kadardır ?

Programlar genellikle 14, 21, 24 gün süreli ve günde 20 dk, 30 dk, 40 dk ve 60 dakikalık seanslardan oluşur. Kişinin başvuru nedenine göre belirlenir.

5. Dinleti programları için herhangi bir merkeze gelmek gerekiyor mu ?

Hayır. Dinleti programlarını Yetkili SAS Uygulayıcıları aracılığıyla istediğiniz her yerde uygulayabilirsiniz.

6. SAS Online programı nasıl uygulanır ?

SAS Online, dinleti programlarınızı istediğiniz yerde yapmanıza imkan tanıyan bir uygulamadır. Bunun için ihtiyacınız olan bir kulaklık ve internet erişimi olan bir bilgisayara, tablet ya da cep telefonu.

7. Birden fazla program alabilir miyim ?

Evet. İlk programınızı tamamladıktan minumum 3 haftalık aradan sonra uygulayabilirsiniz.

8. Programlar sonrası hangi alanlarda ilerlemeler görülmektedir ?

Dinleti programları her bireyin ihtiyacına göre özel olarak hazırlandığı için sonuçlarda bireyden bireye değişmektedir. Sonuç alınan alanları sıralarsak eğer; Dikkat, konsantrasyon ve motivasyon becerileri, dil ve konuşma becerileri, anlama-algılama ve öğrenme becerileri, okuma-yazma ve disleksi, denge ve motor beceriler, davranış ve sosyal iletişim, duyusal işlemleme süreçleri, dikkat süresi, yeme ve uyku alışkanlıkları.

9. SAS Yetkili Uygulayıcılarına nasıl ulaşabilirim ?

Bulunduğunuz şehirdeki uyguylayıcıya ulaşmak için lütfen tıklayınız.

10. SAS Yetkili Uygulayıcısı nasıl olabilirim ?

0312 236 65 65 numaralı hattan arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.


Danışan Bilgi Formu

SAS Centre Danışma Hattı