Yetkili Uygulayıcımız Olun

Ruh sağlığı uzmanları ve eğitimciler tarafından kullanılan SAS Metodu nöroplastisite alanında yapılan araştırmalara dayanarak geliştirilen ve Dünyanın bir çok ülkesinde uzman uygulayıcıları aracılığıyla hizmet veren Ar-Ge temelli inovatif bir metoddur. SAS Dinleti Programları, beyin fonksiyonlarını geliştirmek için bilimsel bir çerçevede tasarlanmıştır. Dinleti programları kısa bir sürede bireylerin yaşam kalitelerinin artmasına yardımcı olur. Beyinde algı, dikkat, bellek, düşünme, plânlama, karar verme, öğrenme, dil, konuşma, sosyal biliş ve beden kontrolü gibi önemli işlevlerine katılan merkezleri uyarır ve bağlantısal beyin organizasyonunu oluşturan birimler arasındaki iletişim ve işbirliğini sağlayan yolakların daha dengeli, uyumlu ve verimli çalışmasına yardımcı olur. Siz değerli profesyoneller, SAS Metodu ile danışanınıza ve işletmenize değer katın. Yenilikçi, uygulaması kolay, uluslararası güvenilir network ağı, 15 yıllık deneyim, kolay ulaşılabilirlik ile markanıza güç katın.Dünyada İngiltere, Polonya, Hollanda, Almanya, Dubai, Katar, KKTC ülkelerinde; Türkiye’de ise 65 farklı şehirde 160'dan fazla uzman SAS Metodunu kendi hizmetleri içerisinde bir araç olarak kullanmaktadırlar.

SAS Metodu, sizin uzman olduğunuz faaliyet alanlarınızda danışanlarınızdan daha kısa sürede olumlu sonuçlar almanıza yardımcı olur. Uygulayıcı için hiç bir yük getirmeyen sistem hem danışanın gelişimine hem uzman olarak size hem de işletmenize değer katar.

Beyin fonksiyonlarını geliştirmek için bilimsel bir çerçevede tasarlanarak geliştirilen SAS Metodu; müziği, tonları ve konuşma seslerini kulaklıklar aracılığı ile dinletilerden oluşur ve bütün beyin gelişimini destekleyerek bireyde pozitif değişimler yaratan bir yöntemdir.

SAS; dikkat ve odaklanma sorunlarından okuma ve yazma problemlerine, gelişimsel sorunlardan dil ve konuşma becerilerine, iş hayatı stresinden yaratıcılık ve üretkenliğe, bilişsel gerilikten nörolojik rehabilitasyona kadar birçok alanda kişide var olan potansiyeli ortaya çıkararak, uluslararası yapısı sayesinde dünya çapında binlerce kişinin hayatına dokunmaktadır.
Nasıl Uygulayıcı Olabilirim?

SAS Metodu Uygulayıcı eğitimi; SAS Bilim Danışmanı Prof. Dr. Şükrü Torun önderliğinde online zoom platformunda toplam 5 gün ve 12 saatlik oturumlarla 12 farklı uzman tarafından verilir.

Daha detaylı bilgiler ve başvuru için bizlere 0 (312) 236 65 65 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Detaylı bilgi almak için Uygulayıcı Bilgi Formu'nu doldurabilirsiniz.

Bilgi Form


"SAS Tanıtım Kurumsal Katalog" indirmek için tıklayınız.

Siz de bu heyecan verici ve güvenilir sistemin bir parçası olup danışanınıza ve markanıza değer katmak istiyorsanız 0 (312) 236 65 65 numaralı telefondan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Profesyonel çalışma hayatınızda başarıya ulaşmak için kulağınız SAS Centre'da olsun!

Danışan Bilgi Formu

SAS Centre Danışma Hattı